Buty Oxfordy czarne
Opis
BUTY OXFORDY CZARNE
Czarne buty oxfordy są najbardziej klasycznym wyborem. Pasują do wizytowego garnituru i smokingu, ale też do zestawów koordynowanych. Model Zack Roman wyróżnia się wysoką jakością skór i szczupłym wyglądem. Możesz nam zaufać – ponadczasowy styl nigdy Cię nie zawiedzie.
Buty oxfordy czarne Zack Roman
CHOLEWKA 100% naturalna skóra bydlęca
GARBOWANIE roślinne
PODSZEWKA 100% naturalna skóra kozia
PODESZWA kauczukowa sprawia, że buty nie stukają
GĄBECZKA pod zapiętkiem niweluje obcieranie pięty
WYKONANO w Polsce
Buty oxfordy czarne ze skóry garbowanej roślinnie
Materiały, z jakich wykonano czarne oxfordy Zack Roman, wybraliśmy starannie. Cholewka to licowa skóra bydlęca o subtelnej fakturze. Została poddana czasochłonnej metodzie garbowania roślinnego, charakterystycznej dla szewstwa miarowego.
Skóra garbowana roślinnie stanowi niewielki procent światowej produkcji obuwniczej. Jest lepiej natłuszczona i bardziej komfortowa od tych wytwarzanych masowo.
Jako podszewkę zastosowaliśmy jakościową skórę kozią, która jest miękka i przyjemna dla stopy. Zapomnisz o chłodnych w dotyku i twardych butach garniturowych.
Podeszwę wykonano z kauczuku, więc jest trwała i elastyczna. Zrobiliśmy wszystko, aby szalone wesele albo długi dzień w pracy nie powodowały dyskomfortu dla stóp.
Do czego pasują buty oxfordy czarne?
Czarne oxfordy są domyślnym wyborem, ilekroć zakładamy ciemny garnitur, na przykład granatowy. Pasują także do odcieni szarości i innych barw chłodnych. Wyglansowane na wysoki połysk, będą odpowiednie do smokingu. Do jaśniejszych spodni lepiej wybrać obuwie brązowe.
Pielęgnacja butów ze skóry garbowanej roślinnie
Ze skórą najwyższej jakości należy postępować ostrożnie. Na co dzień buty szczotkujemy, by pozbyć się kurzu, po czym wycieramy gąbką lub ściereczką zwilżoną ciepłą wodą. Następnie używamy miękkiej szczotki, aby przywrócić połysk.
Raz na jakiś czas warto zastosować Saphir Renovateur – to środek, który oczyszcza i odżywia skórę, wydobywając jej blask. Kiedy się wchłonie, wystarczy wypolerować buty szmatką i znowu wyszczotkować.
Na ostatnim etapie pielęgnacji można nałożyć niewielką ilość wosku nabłyszczającego, na przykład Saphir Pate de Luxe. Stanowczo odradzamy użycie inwazyjnych past oraz impregnatów.
Podana cena dotyczy butów bez prawideł. Prawidła możesz nabyć oddzielnie: https://zackroman.com/prawidla-cedrowe
Chcesz kupić buty oxfordy czarne?
Przeczytaj o nich więcej na blogu!
