ZACK ROMAN
Skarbiec tkanin ZACK ROMAN X LOOM10
Skarbiec tkanin ZACK ROMAN X LOOM10

OFERTA SPECJALNA

SKARBIEC TKANIN

Zack Roman x LOOM10

Szycie na miarę na wyciągnięcie ręki!

Prezentujemy wyjątkową ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z usługi szycia na miarę z najwyżej jakości tkanin! Usługa może być kupiona także jako prezent.

Obowiązuje specjalny cennik, a zniżki na tkaninę mogą sięgać nawet do 50% (przykładowy cennik usługi szycia prezentujemy poniżej, wszystkie dodatkowe elementy należy omówić z doradcą).

Jak skorzystać z oferty specjalnej?

Umów się z konsultantem MTM, wybierz tkaninę dostępną w LOOM10 przy ul. Niecałej 10 i zrealizuj swój projekt!


Koszt takiej usługi składa się z ceny “za igłę”, czyli szycia produktu wraz ze standardowymi dodatkami, takimi jak podszewka czy guziki. Dodatkowo, należy doliczyć również koszt wybranej tkaniny dostępnej w szerokiej ofercie LOOM10. (obowiązuje specjalna oferta cenowa). Wśród naszych tkanin znajdują się między innymi włoskie wełny, brytyjskie tweedy czy wełniane flanele od światowej sławy producentów, takich jak Hardy-Minnis czy Scabal. Jest to niepowtarzalna okazja, aby sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju, niezawodny garnitur w przystępnej cenie. Garderoba szyta na miarę jest inwestycją, ponieważ z całą pewnością będzie służyła Ci przez wiele lat podczas najróżniejszych okoliczności.

W ramach akcji Zack Roman x Loom 10 oferujemy naszym klientom rewelacyjną cenę zarówno za szycie, jak i za najlepszej jakości tkaninę. Już teraz możesz umówić się na spotkanie z naszym konsultantem, który pomoże Ci skompletować Twój nowy garnitur.

Ponadto w ramach akcji "Skarbiec tkanin" istnieje możliwość zakupu samych tkanin, pojedynczych kuponów w niezwykle atrakcyjnych cenach! Najstarsza tkanina od firmy H. Lesser & Sons pochodzi z lat 80 XX wieku! Szczegóły poznasz na miejscu w Loom10. 

W ofercie są przepiękne kupony od Scabala, Harrisons of Edinburgh, Smith Woollens, Drago, Vitale Barberis Canonico, Reda, Huddersfield Fine Worsteds, Dugdale Bros, Holland & Sherry i wielu innych firm. 

Obok tkanin wełnianych, są też lny i bawełny oraz materiały koszulowe i jerseyowe na popovery. Na miejscu można także nabyć guziki rogowe oraz perłowe. 

Akcja trwa do 23 grudnia lub do wyczerpania asortymentu.
Zapraszamy!

 

Przykładowy cennik ubrania wykonanego z najtańszej grupy włoskich tkanin z Loom10:

Płaszcz 3890 zł
Garnitur dwuczęściowy 3690 zł
Garnitur trzyczęściowy z kamizelką 4490 zł
Marynarka 2690 zł
Spodnie 1290 zł
Kamizelka 1290 zł
Koszula 599 zł

Podane ceny uwzględniają koszt tkaniny, podstawowych dodatków oraz koszt szycia. 

Dodatkowe informacje:

ul. Niecała 7, 00-098 Warszawa
tel: +48 886 892 123
e-mail: info@zackroman.com

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium